Seznam Odboček Odboru přátel

# ODBOČKA PŘEDSEDA EMAIL KÓD
1 AREA 114 David Ocetník area
2 Bělá pod Bezdězem Luděk Kaňka belap
3 Běleč Michal Mareš belec
4 Beroun Vojtěch Sládek berou
5 Blatná David Flandera blatn
6 Božetice Karel Vavřina bozet
7 Brandýs n. Orlicí Jaroslav Beneš brand
8 Bratři v pivu Filip Janoušek bratr
9 Brothers Jaroslav Veselý broth
10 Bukovsko Pavel Kohout bukov
11 C. D. M. Jan Slabý cdm
12 Černá v Pošumaví Arnošt Hůla cerna
13 Česká Lípa Rudolf Vinař clipa
14 Česká Třebová Daniel Peroutka ctreb
15 České Budějovice Petr Lebeda cebud
16 Český Brod Antonín Turek cebro
17 Choceň Roman Nováček choce
18 Chomutov Miroslav Šofr chomu
19 Chotěboř Michal Švadlenka chote
20 Děčín Zrůst Miroslav decin
21 Dětenice Lukáš Gavlák deten
22 Dobřany Radek Smetana dobra
23 Dobříš Milan Veselý dobri
24 Doksy Radek Plachý doksy
25 Doudleby nad O. Stanislav Píro doudl
26 Držkov Ladislav Veselý drzko
27 Fanshop Marek Duda fansh
28 FansKardaška Josef Bursík fansk
29 FO OP Michal Koman foop
30 Gentlemens Josef Matoušek gente
31 Havlíčkův Brod Daniel Hermann havlí
32 Heřmaničky Milan Macháček herma
33 Hluk Kamil Koníček hluk
34 Hodonín Myšinský Radek hodon
35 Honduras Ondřej Hodr hondu
36 Hostivice Vasil Tričkov hosti
37 Hostouň Miroslav Hoštička hosto
38 Hronov Josef Hurdálek hrono
39 Humpolec Stanislav Bártl humpo
40 Jičín Nechanický Martin jicin
41 Jihlava Jiří Pittner jihla
42 Jilemnice Petr Faistauer jilem
43 JSBS Pavel Toman jsbs
44 Kačice Michal Šroubek kaci
45 Kamenice n. Lipou Miloslav Hrbek kamen
46 Kardašova Řečice Josef Městecký karda
47 Karlovarsko František Chrenák karlo
48 KIDS OF A106 Kollár Jan kids
49 Kladno Petr Novák kladn
50 Klatovy Jeroným Junek klato
51 Kolín Miroslav Zoubek kolin
52 Komárov–Chaloupky Daniel Hirschbrich komár
53 Kostelec nad Černými Jan Chmelík kostč
54 Kouřim Vojtěch Bubeník kouri
55 Krkonoše Libor Kubík krkon
56 Krnov Jiří Kovalčík krnov
57 Krnsko Karel Sobalik krnsk
58 Kroměříž Vladimír Mikula krome
59 Lanškroun Pavel Samuel lanšk
60 Lažanských Karla Lažanská lazan
61 Lázně Bělohrad Daniel Jezbera beloh
62 Libice nad Cid. David Hanuš libic
63 Libiš Jaromír Douša libis
64 Libochovice Petr Krček liboc
65 Libomyšl Michal Jíša libom
66 Litoměřice Josef Vocásek litom
67 Lovosice Miroslav Bubanec lovos
68 Malonty Alexander Kroutl malon
69 Mariánské Lázně Marek Fára marla
70 Mělník Jindřich Špergl melni
71 Milevsko Jiří Červenský milev
72 Milovice Radek Dlabač milov
73 Miřejovice Josef Burian mirej
74 Mníšek pod Brdy Jaroslav Svoboda mnise
75 Moravská Třebová Jiří Řežábek mtreb
76 Moravské sešívky Miroslav Pátík morav
77 Mořkov Vojtěch Erle morko
78 MSFO Jan Mikl msfo
79 Nečín Petr Vršecký necin
80 Nivnice Konrád Petr nivni
81 Nová Paka Miroslav Typlt npaka
82 Nové Sedlo Marcel Procházka noves
83 NYX Jan Veselý nyx
84 Pacov Lukáš Dorážka pacov
85 Pardubice Bronislav Smrček pardu
86 Pelhřimov Daniel.Zajac pelhr
87 Perštejn Jiří Čihák pern
88 Písek Lukáš Furiš pisek
89 Podřipsko Milan Novák podri
90 Polička Tomáš Prokopec polic
91 Pravonín František Studnička pravo
92 Příbram Martin Stránský pribr
93 Prostějov Václav Kovařík prost
94 Protivín Martin Johanna proti
95 První tribuna Antonín Hala prvni
96 Řepy fans Pavel Kyzr repy
97 Rokycany Jakub Kalista rokyc
98 Rovensko Jan Fajta roven
99 Rožďalovice Stanislav Veselý rozda
100 Rybí Jaromír Kvita rybi
101 Sektor 106 Tadeáš Antůšek sekto
102 Semily Miloslava Buchtová semil
103 Sešívaní Vojtěch Pošík sesiv
104 Slávistický kmen Tomáš Kreutzer slakm
105 Slivenec Petr Sedlický slive
106 Soběslav Martin Beneš sojiz
107 Spořilov Jaroslav Janoušek spori
108 Srdcaři z východu Martin Brabec srdca
109 Šternberk Vlastimil Veselský stern
110 Štětí Vlastimil Škaroupka steti
111 Strakonice Miloš Sedláček strak
112 Šumava Václav Pilát sumav
113 Světlá n. Sázavou Jakub Pospíchal svetl
114 Svitavy Pavel Kugler svita
115 Tábor Veronika Hejnová tabor
116 Těšnov Jakub Harapát tesno
117 Třebíč Nejedlý Ivoš trebi
118 Tribuna Sever Václav Praský sever
119 Trutnováci Jakub Sourall trutn
120 Tuchlovice Jiří Kraft tuchl
121 Turnováci Tomáš Kratochvíl turno
122 U Klokoně Antonín Kováč uklok
123 Ultras Berounka Jan Petříš ultra
124 Ústečáci Dušan Chládek ulabe
125 Veleň Pavel Tomčišin velen
126 Veltrusy Josef Pígl veltr
127 Větrušice Filip Damek vetru
128 Vilémov Miroslav Kučera vilem
129 Vimperk Petr Štumbauer vimpe
130 Vlajkonoši 1965 Jiří Šulc 1965
131 Vodkoland David Sluka vodko
132 Vršovice Pavla Kubálkova Vršov
133 Všestary Jan Svoboda vsest
134 West Boys Jakub Kovařík west
135 Wisconsin Tomáš Mráz wisco
136 Woman Club Dita Kovaříková woman
137 Zahrádkáři David Folwarczny zahra
138 Žamberk Zdeněk Rot zambe
139 Žatecko Jakub Rázek zatec
140 Žilov Ladislav Tégl zilov
141 Zlínsko Lukáš Hanák zlins
142 Znojmo Aleš Urbánek znojm