Kontakty

Fotbalový oddíl SK Slavia Praha - Odbor přátel z.s.
Kancelář:
Vladivostocká 1460, Praha 10, PSČ: 100 05
Email:
sekretariat@odborpratel.cz
Web:
www.odborpratel.cz
Telefon
777 888 233
Pracovní doba
V pracovních dnech denně 8:00 až 16:00, dále při zápasech a podle dohody
Další údaje:
IČ: 45249865; Spisová značka L 3322 vedená u Městského soudu v Praze
Bankovní účet:
2101444195/2010
Kontakt pro portál:
Facebook Portál přátel Slavie, Twitter: Portál přátel Slavie
Seznam odboček
# ODBOČKA PŘEDSEDA EMAIL KÓD
1 AREA 114 David Ocetník area
2 Bělá pod Bezdězem Lubomír Pešl belap
3 Běleč Michal Mareš belec
4 Beroun Vojtěch Sládek berou
5 Blatná David Flandera blatn
6 Božetice Karel Vavřina bozet
7 Brandýs n. Orlicí Jaroslav Beneš brand
8 Bratři v pivu Filip Janoušek bratr
9 Brothers Jaroslav Veselý broth
10 Bukovsko Pavel Kohout bukov
11 C. D. M. Ladislav Hlatký cdm
12 Čelákovice Matěj Dobšovič celak
13 Černá v Pošumaví Arnošt Hůla cerna
14 Česká Lípa Rudolf Vinař clipa
15 Česká Třebová Daniel Peroutka ctreb
16 České Budějovice Petr Lebeda cebud
17 Český Brod Antonín Turek cebro
18 Choceň Roman Nováček choce
19 Chomutov Miroslav Šofr chomu
20 Chotěboř Michal Švadlenka chote
21 Děčín Zrůst Miroslav decin
22 Dětenice Lukáš Gavlák deten
23 Dobřany Radek Smetana dobra
24 Dobříš Milan Veselý dobri
25 Doksy Radek Plachý doksy
26 Doudleby nad O. Stanislav Píro doudl
27 Držkov Ladislav Veselý drzko
28 Fanshop Marek Duda fansh
29 FansKardaška Josef Bursík fansk
30 FO OP Michal Koman foop
31 Gentlemens Josef Matoušek gente
32 Havlíčkův Brod Daniel Hermann havlí
33 Heřmaničky Milan Macháček herma
34 Hluk Kamil Koníček hluk
35 Hodonín Myšinský Radek hodon
36 Honduras Vilém Hodr hondu
37 Hostivice Vasil Tričkov hosti
38 Hostouň Miroslav Hoštička hosto
39 Hronov Josef Hurdálek hrono
40 Humpolec Stanislav Bártl humpo
41 Iris Pavla Šimončíková iris
42 Jičín Nechanický Martin jicin
43 Jihlava Jiří Pittner jihla
44 Jilemnice Petr Faistauer jilem
45 JSBS Pavel Toman jsbs
46 Kačice Michal Šroubek kaci
47 Kamenice n. Lipou Miloslav Hrbek kamen
48 Kardašova Řečice Josef Městecký karda
49 Karlovarsko František Chrenák karlo
50 KIDS OF A106 Kollár Jan kids
51 Kladno Petr Novák kladn
52 Klatovy Jeroným Junek klato
53 Kolín Miroslav Zoubek kolin
54 Komárov–Chaloupky Daniel Hirschbrich komár
55 Kouřim Vojtěch Bubeník kouri
56 Krkonoše Libor Kubík krkon
57 Krnov Jiří Kovalčík krnov
58 Krnsko Karel Sobalik krnsk
59 Kroměříž Vladimír Mikula krome
60 Lanškroun Pavel Samuel lanšk
61 Lázně Bělohrad Daniel Jezbera beloh
62 Libice nad Cid. David Hanuš libic
63 Libiš Jaromír Douša libis
64 Libochovice Petr Krček liboc
65 Libomyšl Michal Jíša libom
66 Libušín Ondřej Pátek libus
67 Litoměřice Josef Vocásek litom
68 Lovosice Miroslav Bubanec lovos
69 Malonty Alexander Kroutl malon
70 Mělník Jindřich Špergl melni
71 Milevsko Jiří Červenský milev
72 Milovice Radek Dlabač milov
73 Miřejovice Josef Burian mirej
74 Mníšek pod Brdy Jaroslav Svoboda mnise
75 Moravská Třebová Jiří Řežábek mtreb
76 Moravské sešívky Miroslav Pátík morav
77 Mořkov Vojtěch Erle morko
78 MSFO Jan Mikl msfo
79 Nečín Petr Vršecký necin
80 Nivnice Konrád Petr nivni
81 Nová Paka Miroslav Typlt npaka
82 Nové Sedlo Marcel Procházka noves
83 NYX Jan Veselý nyx
84 Pardubice Bronislav Smrček pardu
85 Pelhřimov Daniel.Zajac pelhr
86 Perštejn Jiří Čihák pern
87 Písek Lukáš Furiš pisek
88 Podřipsko Milan Novák podri
89 Polička Tomáš Prokopec polic
90 Prachatice Josef Janošťák prach
91 Pravonín František Studnička pravo
92 Přerov Jan Skopalík prero
93 Příbram Martin Stránský pribr
94 Prostějov Stanislav Husařík prost
95 Protivín Martin Johanna proti
96 První tribuna Antonín Hala prvni
97 Rakovník Jakub Fejfar rakov
98 Řepy fans Pavel Kyzr repy
99 Rokycany Jakub Kalista rokyc
100 Rovensko Jan Fajta roven
101 Rožďalovice Stanislav Veselý rozda
102 Sektor 106 Tadeáš Antůšek sekto
103 Semily Miloslava Buchtová semil
104 Sešívaní Vojtěch Pošík sesiv
105 Slivenec Petr Sedlický slive
106 Soběslav Martin Beneš sojiz
107 Spořilov Jaroslav Janoušek spori
108 Srdcaři z východu Martin Brabec srdca
109 Šternberk Vlastimil Veselský stern
110 Štětí Vlastimil Škaroupka steti
111 Strakonice Miloš Sedláček strak
112 Šumava Václav Pilát sumav
113 Světlá n. Sázavou Jakub Pospíchal svetl
114 Svitavy Pavel Kugler svita
115 Těšnov Jakub Harapát tesno
116 Třebíč Vladimír Malý trebi
117 Tribuna Sever Václav Praský sever
118 Trutnováci Jakub Sourall trutn
119 Tuchlovice Jiří Kraft tuchl
120 Turnováci Tomáš Kratochvíl turno
121 U Klokoně Antonín Kováč uklok
122 Ultras Berounka Jan Petříš ultra
123 Ústečáci Dušan Chládek ulabe
124 Ústí nad Orlicí Tomáš Janota uorli
125 Veleň Pavel Tomčišin velen
126 Veltrusy Josef Pígl veltr
127 Větrušice Filip Damek vetru
128 Vilémov Miroslav Kučera vilem
129 Vimperk Petr Štumbauer vimpe
130 Vlajkonoši 1965 Jiří Šulc 1965
131 Vodkoland David Sluka vodko
132 Vršovice Pavla Kubálkova Vršov
133 Všestary Jan Svoboda vsest
134 West Boys Jakub Kovařík west
135 Wisconsin Tomáš Mráz wisco
136 Woman Club Dita Kovaříková woman
137 Zahrádkáři David Folwarczny zahra
138 Žamberk Zdeněk Rot zambe
139 Žatecko Jakub Rázek zatec
140 Žilov Ladislav Tégl zilov
141 Zlínsko Lukáš Hanák zlins
142 Znojmo Aleš Urbánek znojm