Kontakty

Fotbalový oddíl SK Slavia Praha - Odbor přátel z.s.
Kancelář:
Vladivostocká 1460, Praha 10, PSČ: 100 05 (Mapa)
Email:
sekretariat@odborpratel.cz
Web:
www.odborpratel.cz
Telefon
777 888 233
Pracovní doba
V pracovních dnech denně 8:00 až 16:00, dále při zápasech a podle dohody
Další údaje:
IČ: 45249865; Spisová značka L 3322 vedená u Městského soudu v Praze
Bankovní účet:
2101444195/2010
Kontakt pro portál:
Facebook Portál přátel Slavie, Twitter: Portál přátel Slavie
Seznam odboček
# ODBOČKA PŘEDSEDA EMAIL KÓD
1 AREA 114 David Ocetník area
2 Bělá pod Bezdězem Luděk Kaňka belap
3 Běleč Michal Mareš belec
4 Beroun Vojtěch Sládek berou
5 Blatná David Flandera blatn
6 Božetice Karel Vavřina bozet
7 Brandýs n. Orlicí Jaroslav Beneš brand
8 Bratři v pivu Filip Janoušek bratr
9 Brothers Jaroslav Veselý broth
10 Bukovsko Pavel Kohout bukov
11 C. D. M. Ladislav Hlatký cdm
12 Černá v Pošumaví Arnošt Hůla cerna
13 Česká Lípa Rudolf Vinař clipa
14 Česká Třebová Daniel Peroutka ctreb
15 České Budějovice Petr Lebeda cebud
16 Český Brod Antonín Turek cebro
17 Choceň Roman Nováček choce
18 Chomutov Miroslav Šofr chomu
19 Chotěboř Michal Švadlenka chote
20 Děčín Zrůst Miroslav decin
21 Dětenice Lukáš Gavlák deten
22 Dobřany Radek Smetana dobra
23 Dobříš Milan Veselý dobri
24 Doksy Radek Plachý doksy
25 Doudleby nad O. Stanislav Píro doudl
26 Držkov Ladislav Veselý drzko
27 Fanshop Marek Duda fansh
28 FansKardaška Josef Bursík fansk
29 FO OP Michal Koman foop
30 Gentlemens Josef Matoušek gente
31 Havlíčkův Brod Daniel Hermann havlí
32 Heřmaničky Milan Macháček herma
33 Hluk Kamil Koníček hluk
34 Hodonín Myšinský Radek hodon
35 Honduras Vilém Hodr hondu
36 Hostivice Vasil Tričkov hosti
37 Hostouň Miroslav Hoštička hosto
38 Hronov Josef Hurdálek hrono
39 Humpolec Stanislav Bártl humpo
40 Iris Pavla Šimončíková iris
41 Jičín Nechanický Martin jicin
42 Jihlava Jiří Pittner jihla
43 Jilemnice Petr Faistauer jilem
44 JSBS Pavel Toman jsbs
45 Kačice Michal Šroubek kaci
46 Kamenice n. Lipou Miloslav Hrbek kamen
47 Kardašova Řečice Josef Městecký karda
48 Karlovarsko František Chrenák karlo
49 KIDS OF A106 Kollár Jan kids
50 Kladno Petr Novák kladn
51 Klatovy Jeroným Junek klato
52 Kolín Miroslav Zoubek kolin
53 Komárov–Chaloupky Daniel Hirschbrich komár
54 Kouřim Vojtěch Bubeník kouri
55 Krkonoše Libor Kubík krkon
56 Krnov Jiří Kovalčík krnov
57 Krnsko Karel Sobalik krnsk
58 Kroměříž Vladimír Mikula krome
59 Lanškroun Pavel Samuel lanšk
60 Lázně Bělohrad Daniel Jezbera beloh
61 Libice nad Cid. David Hanuš libic
62 Libiš Jaromír Douša libis
63 Libochovice Petr Krček liboc
64 Libomyšl Michal Jíša libom
65 Litoměřice Josef Vocásek litom
66 Lovosice Miroslav Bubanec lovos
67 Malonty Alexander Kroutl malon
68 Mělník Jindřich Špergl melni
69 Milevsko Jiří Červenský milev
70 Milovice Radek Dlabač milov
71 Miřejovice Josef Burian mirej
72 Mníšek pod Brdy Jaroslav Svoboda mnise
73 Moravská Třebová Jiří Řežábek mtreb
74 Moravské sešívky Miroslav Pátík morav
75 Mořkov Vojtěch Erle morko
76 MSFO Jan Mikl msfo
77 Nečín Petr Vršecký necin
78 Nivnice Konrád Petr nivni
79 Nová Paka Miroslav Typlt npaka
80 Nové Sedlo Marcel Procházka noves
81 NYX Jan Veselý nyx
82 Pardubice Bronislav Smrček pardu
83 Pelhřimov Daniel.Zajac pelhr
84 Perštejn Jiří Čihák pern
85 Písek Lukáš Furiš pisek
86 Podřipsko Milan Novák podri
87 Polička Tomáš Prokopec polic
88 Prachatice Josef Janošťák prach
89 Pravonín František Studnička pravo
90 Přerov Jan Skopalík prero
91 Příbram Martin Stránský pribr
92 Prostějov Stanislav Husařík prost
93 Protivín Martin Johanna proti
94 První tribuna Antonín Hala prvni
95 Rakovník Jakub Fejfar rakov
96 Řepy fans Pavel Kyzr repy
97 Rokycany Jakub Kalista rokyc
98 Rovensko Jan Fajta roven
99 Rožďalovice Stanislav Veselý rozda
100 Sektor 106 Tadeáš Antůšek sekto
101 Semily Miloslava Buchtová semil
102 Sešívaní Vojtěch Pošík sesiv
103 Slivenec Petr Sedlický slive
104 Soběslav Martin Beneš sojiz
105 Spořilov Jaroslav Janoušek spori
106 Srdcaři z východu Martin Brabec srdca
107 Šternberk Vlastimil Veselský stern
108 Štětí Vlastimil Škaroupka steti
109 Strakonice Miloš Sedláček strak
110 Šumava Václav Pilát sumav
111 Světlá n. Sázavou Jakub Pospíchal svetl
112 Svitavy Pavel Kugler svita
113 Tábor Veronika Hejnová tabor
114 Těšnov Jakub Harapát tesno
115 Třebíč Nejedlý Ivoš trebi
116 Tribuna Sever Václav Praský sever
117 Trutnováci Jakub Sourall trutn
118 Tuchlovice Jiří Kraft tuchl
119 Turnováci Tomáš Kratochvíl turno
120 U Klokoně Antonín Kováč uklok
121 Ultras Berounka Jan Petříš ultra
122 Ústečáci Dušan Chládek ulabe
123 Ústí nad Orlicí Tomáš Janota uorli
124 Veleň Pavel Tomčišin velen
125 Veltrusy Josef Pígl veltr
126 Větrušice Filip Damek vetru
127 Vilémov Miroslav Kučera vilem
128 Vimperk Petr Štumbauer vimpe
129 Vlajkonoši 1965 Jiří Šulc 1965
130 Vodkoland David Sluka vodko
131 Vršovice Pavla Kubálkova Vršov
132 Všestary Jan Svoboda vsest
133 West Boys Jakub Kovařík west
134 Wisconsin Tomáš Mráz wisco
135 Woman Club Dita Kovaříková woman
136 Zahrádkáři David Folwarczny zahra
137 Žamberk Zdeněk Rot zambe
138 Žatecko Jakub Rázek zatec
139 Žilov Ladislav Tégl zilov
140 Zlínsko Lukáš Hanák zlins
141 Znojmo Aleš Urbánek znojm