Podmínky užití Portálu přátel Slavie

Jaké údaje uchováváme a jaké funkce nabízíme.

Pojmy a dokumenty

Obecný popis Portálu přátel Slavie

Portál přátel Slavie je webovým rozhraním nejen pro členy Odboru přátel Slavie. Portál rozšiřuje možnosti slávistického fanouška a to v souladu s posláním cíly FOOP. Užití portálu je pro všechny uživatele zdarma.

Funkce pro členy Odboru přátel Slave

Každý člen Fotbalového oddílu SK Slavia Praha - Odbor přátel, z.s. má možnost dobrovolného zarewgistrovní na Portál přátel Slavie. Portál mu zpřístupní zobrazení všech údajů, které u něj FOOP eviduje. Také zpřístupní další rozšiřující funkce, jako například přehled plateb členství, nákup vstupenek,přihlášení na zájezd apod. Jednou z hlavních funkcí je zobrazení kódů Ticketportál a Fanshopu ProSKS.

Funkce pro členy Fanklubu.

Pro členy fanklubu jsou zpřástupněny pouze minimální funkce. Primárně je určen pro zobrazení kód pro Ticketportal k užití na přednostní právo prodeje vstupenek.

Veřejné funkce.

Nečlenové fanouškovských organizací mají možnost přihlášení se na zájezdy nebo účastnit se aukcí.

Porovnání funkcionalit dle typu přihlášených
# FUNKCE ODBOR PŘÁTEL FANKLUB VEŘEJNÉ

Registrace

Registrací na portále souhlasíte s veškerým zněním těchto podmínek. Prohlašujete, že veškeré údaje Vámi uvedené jsou správné. Pokud zjistíme, že některé údaje jsou záměrně pozměněny, může Vám být bez přechozího varování přístup zablokován

Ochrana osobních údajů

Náš spolek požaduje tyto údaje: Jméno, příjmení, rodné číslo, email, telefon a heslo. Tyto údaje se musí schodovat s údaji uvedenými ve Váší přihlášece do našeho spolku Fotbalový oddíl SK Slavia Praha - Odbor přátel. z.s.

Heslo je kódováno a není v našich silách ho přečíst. Nicméně v rámci bezpečnosti internetu Vám doporučujeme použít jedinečné heslo, které nikde jinde nepoužíváte.

O Portálu

Portál je aktuálně v testovacím režimu a jeho funkce nemusí být finální. Také současné funkce mohou být kdykoli pozastaveny či pozměneny.