eShop

Dárkové poukazy

Odbor přátel Slavie představuje dárkové poukazy k úhradě členství ve spolku. Poukazy jsou v hodnotě 350,- Kč nebo 150,- Kč, podle zvoleného typu členství.

Dárkový poukaz 1. strana

Má Váš kamarád nebo kamarádka narozeniny, nebo nevíte co pod stromeček? Darujete roční členství ve Fotbalovém oddílu SK Slavia Praha - Odbor přátel, z.s.

Pomocí dárkového poukazu může nový člen ale i stávající člen uhradit své členství. Dárkové poukazy lze koupit zde online, nebo osobně v sekretariátu, ve fanshopu nebo TS Store.

Dárkový poukaz 2. strana

Každý člen Odboru přátel obdrží 2x ročně časopis Červenobílé listy a má nárok na předkupní právo ke vstupenkám na utkání fotbalové Slavie, slevu na vstupenky a permanentky. Dále má nárok na slevy u mnoha partnerů Odboru přátel Slavie.

Po přihlášení/registraci do Portálu přátel Slavie můžete objednat dárkové poukazy online Objednat dárkové poukazy

Dárkový poukaz stačí naskenovat mobilním telefonem a stávají člen okamžitě uplatní jeho hodnotu. Nový člen provede rychlou registraci do spolku.

Poukaz je samozřejmě možné uplatnit přes počítač.

Halftime

Originální produkty Odboru přátel

Originální produkty Odboru přátel Slavie naleznete v oficiálním fanshopu Slavie proslavisty.cz. Kategorie fandění -> Odbor přátel.

Každý člen Odboru přátel Slavie má na všechny produkty ve fanshopu, tedy nejen produkty Odboru přátel slevu 10%. Staší předložit členskou kartičku na prodejně, nebo použít kód online. Kód je umístěn na stránce "Slevové kódy".

Exluzivní vzhled dárkového poukazu
Dárkový poukaz 1. strana
Dárkový poukaz 2. strana